Премахни рекламата
Форум   Свара   Предложение за турнир по свара

Предложение за турнир по свара

Аватар
  8540580
  0
  0
admin 23 април 2014

Надяваме се да коментирате това предложение и също така да напишете свои, ако имате такива.

1.Нови турнирни маси с определен час за игра

Пример:

200к вход за всеки потребител - победителят взима всичко

10к - задължителни тъмни

2к - задължителен под

Сумите не са окончателни,а само пример!


Аватар
  680
  1070
  3797
xu320 14 май 2014

1,000 вход за всеки потребител - победителят взима всичко
50 - задължителни тъмни
20 - задължителен под

Аватар
  1191436
  1843
  7671
b0chkow 16 май 2014

Нaпрaвете тaкъв турнир но дa се игрaе със повече от 5 човекaемотикона

Аватар
  0
  2527
  7671
-PASTORA- 14 август 2014

Идеята е добра,и ако може да се играе от 5 играча ще е перфектен турнир.
Но е от април,ще стане ли и кога ?

Аватар
  0
  1567
  5255
АПАШО 03 октомври 2014

Направете такъв турнир.За майстори. емотикона

Аватар
  0
  1021
  3087
КОПЕЙКИН 09 ноември 2015

Искам сериозно да се обмисли и да се вземе решение на моето предложение(а не да се решава и обсъжда с месеци).
Когато стане по апетитен дневния турнир на сварка на малкия турнир от 5.000 се напълни от знайни и незнайни навлеци
който не се интересуват от турнирите а им трябва бройката от 7 турнира.
ПРЕДЛАГАМ:
Който има 7 турнира по 10.000 и 15 турнира по 5.000 за последните 7 дни да участват на големия турнир.
А не да правят от 18.00-19.00ч.малките на акорд в понеделник.
Или ги направете за 7 дни големите 10 а малките 20 (поне 2-3 дни да няма навлеци)Кога е по голям дневния турнир.
Надявам се че няма да обида някой от лакомиите и щипоците.

Аватар
  0
  6249
  20079
Hristiqncheto 10 ноември 2015

по добре да е с 4 човека емотикона

Аватар
  425212
  21109
  85075
inaccesible 14 ноември 2015

Добра вечер на потребителите в сайта и на екипа ще коментирам нещо,което не го намирам за нормално и бих искал ако е възможно да се намери някакво решение на този проблем(защото погледнато от мен си е проблем)и да ми се отговори.За да се играе голям турнир в сварата е необходимо играчите да имат 7 по малки тура,днес влизам да играя за голям турнир е 7 часа и 30 секунди и ми изписва че турнира е свършил а за да го играя поне на мен ми се наложи да претупам 7 малки турнира набързо понеже не всички сме безработни и се шляем по цял ден в сайта и в един момент понеже съм се опитал да вляза 30 секунди след 7 часа се оказва че не може,какво трябва да направя да стоя и да чакам като чакал часовникът да отброи 7 часа и 1 секунда ли-не мисля че това е нормално след като този турнир е пуснат предполагам че е за всички потребители не да е с определен капацитет,защото всеки потребител малко или много влага средства в този сайт. не твърдя че трябва да бъде отворен в рамките на час или два но да е достъпен за всички а аз не виждам да е така след като 30 секунди след 7 часа вече не може да бъде игран.Или може би не е в интерес на сайта да бъде достъпен за всички понеже ще се раздава много чип и потребителите ще купуват по-малко ако е така ще го разбера но в противан случай не мисля че е много трудно да се коригира това и всеки да има правото да го играе.Благодаря на всички и спокойна вечер

Аватар
  1863336
  835
  3040
dz3n 14 ноември 2015

Здравей inaccesible,

За тези които не знаят трябва да каже, че се изиграват точно 10 големи турнира всеки ден, като ако си спечелил голям турнир, НЕ можеш да участваш във втори голям турнир в същия ден!

Ако трябва да представя нещата в цифри - 10 големи турнира по 4 човека в турнир са 40 човека, тъй като турнирите могат да се изиграват едновременно, а не се изчаква края на първия, това означава, че първите 40 човека, които имат право да участват влизат в първите минути след 19:00 и успяват да се вредят за голямата награда. Това няма нищо общо с екипа или със сайта. Ако интереса към турнира е по-малък то ще можеш да играеш и в 23:50 например, но тъй като има достатъчно хора които искат да играят в големия турнир той приключва бързо.

Другото което е важно да се знае, че даваните чипове за голяма награда са събраните чипове от рейка, който сайта взима по време на игра.

Събрания рейк за предходната седмица се разделя на 7 (за всеки ден от седмицата) и после се разделя на 10 (за по 10 турнира на ден) като по този начин се калкулира наградата.

Разбира се винаги можем да пускаме по 20, вместо по 10 дневни турнира с голяма награда, но тогава наградата няма да е толкова голяма и интереса към турнира няма да е същия емотикона

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш
  Всички категории: 22 Теми: 800 Мнения: 21061
Премахни рекламата