Премахни рекламата
Форум   Проблеми и предложения   Запитване и евентуално предложение

Запитване и евентуално предложение

kameliq95_ 09 февруари 2019

Възможно ли е да се въведе опция "гледай играта на дадена маса"? И примерно ако не искаш да влизат да гледат да го забраниш.


Виж по-стари
intrigantka 14 юни 2023

отново мислено, но недоизмислено!!!! От Вас поискахме маса на 5хиляди, на която всички да играят САМО И ЕДИНСТВЕНО с 6 картона!!!!!!!!!!!!!!. и като сумите за картоните са големи пак джака е същия като на 2х и на 5х ?!?!? логика има ли - НЕ. какво значи персонална маса, като този които я създава не може да контролира кой да влиза и кой да не влиза?!?! тази маса не е персонална, а е с оглед отново на цената на картона. ЕДНО ГОЛЯМО НИЩО!!!! емотикона емотикона емотикона емотикона емотикона

easy 31 юли 2023

Здравейте.Искам да попитам дали е възможно да се пуска турнир по табла през деня?

OHa3u_TaM 12 август 2023

Имам два въпроса и ще помоля да ми се отговори. Защо в белота залагаш повече, а печелиш по-малко и защо в сварата дневния бонус е 5 пъти на ден по 10к, а в другите игри не е така???

karry 13 август 2023

OHa3u_TaM<
има подробно описани теми във форума и по двата въпроса!
Форума не е място за подобни въпроси! Има си работеща тект система! https://www.djagi.com/helpdesk/

Demonkata 18 юни

Не знам дали някой е запитвал за това преди извинявам се ако е повдигана темата , аз искам да попитам възможно ли е да се направи при музикалните поздрави да си избираме свободно музика от ютуб примерно а не само това което е качено на сайта?

karry 18 юни

Demonkata,
в you tube има песни които не са с подходящо съдържание и с оглед да няма бъдещи наказания, сайта запазва правото да предоставя музика подходящи за поздрав.

zzccgg 09 юли

Какво се случва с резлутатите от вчерашните турнири?Защо ги няма?

karry 09 юли

zzccgg,
вчера имахме технически срив и все още отстраняваме някой нередности.

karry 10 юли

Здравейте,
вече всички награди от турнири и елиминации са въведени правилно.
Пожелаваме късмет на всички и се извиняваме за причиненото неудобство.

-svetlinka- 01 септември

Искам да дам предложение за премахване от класацията в шише тези 10х целувки,нека да ги има,но да не влизат в класацията. емотикона

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш
  Всички категории: 26 Теми: 814 Мнения: 21381
Премахни рекламата