Премахни рекламата
Форум   Новини oт екипа на Djagi.com   Нов модератор за играта Свара

Нов модератор за играта Свара

karry 09 юни 2021

Уважаеми потребители,

На изпитателен срок с ограничени права добавяме Шантаж към екипа като модератор на Свара.
Ако имате въпроси свързани с играта Свара, молим да се обръщате към нея.

Екипът на djagi.com Ви пожелава приятна игра!


Виж по-стари
MaXsEl 09 юни 2021

Защо нямаше анкета за новия модератор тука нещо пак се крои и аз имам наказание в сайта но несъм модератор тогава защо ги измисляте тези анкети аз несъм съгласен с наказван потребител дае модератор

EleksiR_ 09 юни 2021

Малко са хората в сайта, които не са наказвани от предишния екип. Всички носим последствията все още от тези измислени и безмислени наказания /влизане в чужд ник/ и съответно при игра на една маса на двамата които са си влизали в никовете системата отчита нарушения. Такъв е случая и със Шантаж. За мен Шантаж е един от най-коректните играчи на свара в сайта. Играч с опит, наблюдения, прецизна и точна оценка за игра и играчи.
В нейно лице екипа намери точния човек за модератор на свара. Нападките на лична основа нямат място тук.
MaXsEl - Шантаж беше предложена за модератор, когато тук във форума имеше предложения за модератори.
Още веднъж пожелавам успех на Шантаж, напред и нагоре. емотикона

_Casanova_ 10 юни 2021

Ако имаше емотикона с гарга, щеше да ми е по-лесно. емотикона Сега се затруднявам със суперлативите. Момичето заслужава да бъде модератор - добродушно, справедливо и коректно е - не пие, не пуши и по мъже не ходи. емотикона Едва ли има друг по-достоен от нея, какво повече искате, а и ще ме научи да играя свара и да ви "разцепвам". Подрепям я! емотикона емотикона

Magitta 10 юни 2021

Няма потребител в този сайт, който да не е пострадал от своеволията на самозабравилия се бивш екип.Наказваше се без причина и потребителите се озлобиха .Сайта беше поддържан до преди да се махне Дзен.За 1 г. сайта е почти развалина, унищожен и занемарен, затова ще отнеме време докато влезе в ритъм, както си беше.
Лично аз съм доволна от всичко свършено до днес , за което благодаря.Потребители като Шантаж, които са доказали умения и знания в тази игра , са необходими , за да има обективност.Успех.

mrasnica_e 10 юни 2021

МаГи, а ти имаш ли понятие от сварата, че коментар даваш? Това е въпрос, а не заяждане. Уточнявям, че виж пак си го помислил за заяждане.

Българка 10 юни 2021

mrasnica_e ,
Не е нужно да си експерт в дадена игра, за да изкажеш мнението си!
Всеки има право на това! MaggieFZN не те споменава изобщо! Не бъркай нещата! Дали ти харесва или не , е лично твой проблем!

Поздравления за новото попълнение в екипа! Пожелавам успех на новия модератор ! емотикона

mrasnica_e 10 юни 2021

Касандра,защо ли не се учудвам от писанието ти.Пак ще го напиша.Зададох въпрос,никъде не съм споменала за експерти в игри .А въпроса ми се породи от това (Потребители като Шантаж, които са доказали умения и знания в тази игра). Аз когато нямам понятие от дадено нещо не коментирам.Но какво да се прави винаги се чете това което ни е угодно .
Не познавам Шантаж,но знам,че играе свара .Желая и успех като модератор .

RAMSEY1 10 юни 2021

Кьсмет на Шантаж емотикона. Доста трудно ще и е.Хора различни различни желания и на всеки угода няма. Пожелавам и успехи във работата емотикона

Magitta 10 юни 2021

mrasnica_e-Заяждаш се и още как !Смятах да не ти репликирам, но понеже се пънеш, ще ти отговоря.Всички коментари, преди моя ясно показват и доказват , че Модератор Шантаж разбира и има умения за тази игра.Вярвам на потребителите.Въпроса ти е напълно лишен от смисъл . емотикона

analitik99999 11 юни 2021

Постоянно анкети,а никой не попита,защо има текучество.Колко напуснаха и защо? Колко потребители си деактивираха профилите,и напуснаха сайта? Кой ще е тоя,или тая/модератор/,който ще има право на еднолично мнение и наказание? Ако един престъпник е хванат,не чакат да направи още поне 2 такива,и тогава да бъде съден.Бивши,настоящи,и предполагам бъдещи все съвети правите и списъци с докладвани,вместо на момента да се наказва.Но както е казано 'Кучето лае,но кервана си върви'

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш
  Всички категории: 22 Теми: 800 Мнения: 21061
Премахни рекламата