Премахни рекламата
Форум   Тема на Седмицата   Какви промени според Вас трябва да се направят в платформата

Какви промени според Вас трябва да се направят в платформата

admin 22 март 2021

Уважаеми потребители,

Моля споделете Вашето мнение за промените, които трябва да се направят в платформата.


Екипът на djagi.com Ви пожелава приятна игра!


Виж по-стари
To4e 27 декември 2023

Може да има дневен турнир по табла

Соня 13 януари

Предлагам за пореден път да се създаде маса в бинго със задължителни стартови 6 талона .Нека си има другите маси,но нека и за нас, редовните и коректни играчи има някаква справедливост. Не се търпят вече разни.
Благодаря за вниманието!

Диана 13 януари

Соня
За пореден път Ви благодарим за предложението, но то е неизпълнимо!

Екипът на djagi.com Ви пожелава приятна игра!

SilvestarT 17 януари

За играта "Свара" , когато имат 2-ма играча еднакви точки и се получи "свара" , когато единият играч остане с 0 чипа сварата да се раздели на 2 , а не да се откриват директно точките , защото примерно си набил 50к чипа и накрая на него му се открие късмета , но не може да залага и обратното

__Smile__ 26 януари

Аз предлагам,да се добавят повече игри в мобилното приложение,като например " Ябълкова градина" и " Хавайско парти".

Liter_Djak 29 януари

_Smile_ в мобилното приложение ги има всички игри,просто трябва да влизате от браузъра Puffin.

__Smile__ 02 март

Liter_Djak , имам предвид приложението което съм си свалила от Google play! Там ги няма всички игри!

dundakidu 08 март

Предлагам за игра свара , поне на големи залози , да има вариант изчакване на играч , по този начин ще има време за почивка , било то за тоалетна или нещо друго.А тези чатове ,които са сложени за неиграчи в сварата да бъдат премахнати ,пишат само безсмислици, докато някои хора играят.

__Quality__ 08 март

Подкрепям предложението на dundakidu. Не е приятно докато играеш да ти пишат глупости хора където не са в игра.

Genius-shit 10 април

Намирам за БЕЗКРАЙНО ненужно да се чака за други играчи след като се влезе в играта. Визирам Белота. Търсят се играчи с висок рейтинг, което е дискриминационно и неправилно. Не може да се играе само с такива дето са "в жълто-червено". Сядаш и играеш, както е в живота! Влизаш и играеш - точка. Ако не, не влизаш и кибичиш. Освен това, сървъра ви не бърка картите добре и често забелязвам раздадени ръце от предна игра да отиват в друг играч - наблюдателен съм! И да, последно, премахнете чата - излишен е! Тук играем за забава, а не да се обиждаме и ядосваме. Достатъчно ни ядосват политиците ни!

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш
  Всички категории: 22 Теми: 800 Мнения: 21061
Премахни рекламата