Премахни рекламата
Форум   Новини oт екипа на Djagi.com   Отворено писмо до потребителите на djagi. com!

Отворено писмо до потребителите на djagi. com!

admin 28 септември 2022

Уважаеми потребители,

Пристигнало е писмо до някой от вас с описани методи за измамна игра и методи за скриване на вашето Ип.
Държим да ви информираме, че подобни схеми са недопустими и нашата система работи на съвсем друго ниво за констатиране на измами и неправомерни начини на заобикаляне на системата ни!

С най голямо уважение към Вас, ви заявяваме, че екипът на djagi.com следи за вашия комфорт в сайта и сме положили големи усилия да има честна и спортсменска игра. Да се чувствате защитени и най вече да пазим личният ви комфорт.
Потребители които играят некоректно и са хващани многократно в измами са отстранени от сайта!
Потребители които са отправяли тежки заплахи, клетви и обиди са отстранявани от сайта!
Потребители които са нарушавали личното пространство с уронване на престижа на някой от Вас, също са били отстранявани от сайта!

Тази група от нежелани потребители в момента се мъчат да ви въвлекат с агитации да ги подкрепите. Не се доверявайте на хора наказвани многократно в сайта за измами.

Съобщение към недоброжелателите: Работим с много сериозно адвокатско дружество. Ако Вашите злоупотреби, измами и подтикване към измама на друго потребители продължат, Вие ще бъдете подведен(а) под отговорност и ще бъдете съдени, както за нанесени материални щети, така и за подтикване към измама на други потребители!


Екипът на djagi.com Ви пожелава приятна игра!


Виж по-стари
m_petrowa 30 септември 2022

Адмирации ! емотикона

igra4le 30 септември 2022

Аз само Набързо да Споделя емотикона Кеф ми е че тук Всичко е под Контрол емотикона емотикона емотикона

mrasnica_e 30 септември 2022

Браво за усилията на екипа емотикона

dimis76 02 октомври 2022

Браво на екипа

analitik99999 03 октомври 2022

Бъдете все така безкомпромисни ! На самозабравилите се "умници"- строги наказания! Адмирации!

Bisera-Ko 03 октомври 2022

Чудесно! Игрите тук са за удоволствие, и разпускане, не знам защо много потребители приемат твърде присърце загубаавят обиди, клетви и заплахи. В интерес на истината, често подозирам и манипулация с някоя игра, но не мога да го докажа, освен че на някои прекалено много "им върви" с добри карти. Както и да е, дано не съм права. Благодаря ви за старанието!

golemiat 05 октомври 2022

тук Отново Удоволствието от Белота се Усеща емотикона Сайта отново си стана Водещ в Белота емотикона

Liter_Djak 09 октомври 2022

Адмирации !

mitakavarna67 11 октомври 2022

Адмирации... Имам един въпрос? Защо няма запис от играта на елиминации на белот когато едни от партньорите са се отказали (така предполагам при незавършен резултат ) от тази вечер след като загубихме с партньора ми от единия отбор т.е. следващата им среща. Така се създава впечатление, че има нещо нередно.Нищо лично просто можеш да се съмняваме в редовността на играта.Чест и почитания към сайта,моля за в бъдеще да си поправите грешката. емотикона

Потребител_3513431 02 януари 2023

Харесва ми!

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш
  Всички категории: 22 Теми: 800 Мнения: 21061
Премахни рекламата