Премахни рекламата
Форум   Новини oт екипа на Djagi.com   Нови модули белот, сантасе и табла

Нови модули белот, сантасе и табла

ЦАР 24 август 2022

Уважаеми потребители,

Днес пуснахме нови модули на игрите сантасе, табла и белот. За белота сме активирали модула, наречен от повечето от Вас "от преди 10-12 години" с минимални подобрения. Извиняваме се за причиненото до сега неудобство, но се опитваме да направим всичко възможно да достигнем до модули, които са максимално добре балансирани. Сърдечно благодарим на всички, които пишат обратна връзка. Моля правете го и за тези версии.

Екипът на djagi.com Ви пожелава приятна игра!


Виж по-стари
dReam_ 26 август 2022

Не виждам промяна аз. Нито в белота, нито в таблата.

TRENT_ 26 август 2022

Да си върнете стария модул ей емотикона

Oleandra2 27 август 2022

Благодаря!

Mari.O 27 август 2022

Таблата се играе с лекота сега, простичко е да. Благодаря. емотикона емотикона

MFilipova 28 август 2022

В сантасето си е същото, в таблата също.По отношение на "затапването", в реалната игра всеки сам си хвърля зара,което означава, че вероятността да хвърлиш зар и да влезеш в игра е много по-голяма, докато тук ти го определя алгоритъм или модул /разбирайте го както искате/, има огромна разлика. Изиграх две игри последователно и в двете бях затапена , без възможност да вкарам пула в игра.Опонента ми си вкара пуловете, затапи ме , "разиграваше " бавна игра и разбира се той победи.Колкото и да е слаб играча, това не е честна игра.

-HeK- 28 август 2022

Поддържам dReam_! Абсолютно никаква промяна не забелязвам!

Tokioo 29 август 2022

да усеща се след 108 иэиграни игри имам 29 победи.. благодаря на екипа эа което емотикона емотикона

LEONARD0 29 август 2022

Не е нужно само да критикуваме...Да има промяна и е към добро в сравнение с афиширания предишен модул.
Сегашният е по-добър и успешен т.е. добре познатия ни стар модул отпреди години.

skromen 29 август 2022

С този модул,играта на белот е удоволствие!Вдигам наздравица за всички от екипа! емотикона

Потребител_3513431 02 януари 2023

Белота е чудесен! ❤️

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш
  Всички категории: 22 Теми: 800 Мнения: 21061
Премахни рекламата