Премахни рекламата
Форум    

Зафър Небесний 11 декември 2012

Скъпи потребители ,


Радваме се да Ви съобщим една изключително добра новина – Djagi.com вече разполага с мобилна версия ! Може би е единствената социална мрежа за игри , не само в България , в която ще имате възможност да играете през телефона или таблета си , а Вашият партньор през компютъра си. Не е нужно да правите нова регистрация , може да играете с профила си от сайта. Ако сте с ВИП статус в Djagi.com , то броят на игрите Ви и спечеленият рейтинг ще са синхронизирани. На практика всичко , което правите през мобилното приложение , ще се отчита и в сайта , стига да използвате една и съща регистрация.

Сегашната версия поддържа игрите Сантасе, Бесеница, Табла, Шах, Домино и Морски шах,на които може да поканите приятелите си . Достъпна е за iPhone(IOS) , Android и всички таблети с тези операционни системи.

Работим по нова версия , в която ще има профил , ще може да се пишат и четат писма , ще има активен чат. Ще добавяме нови игри , като сега усилията ни са насочени към Белот и Свара.

Надяваме се , че това е една приятна изненада в навечерието на коледните празници и по този начин отговаряме на очакванията Ви за повече приятни моменти с приятелите Ви и любимите игри.

Весели празници !

Екипът на Djagi.com


Виж по-стари
cili89 12 октомври 2013

S galaxy s 3 sam nese polucava (grin)

Kukata83 07 февруари 2014

Koga shte ima nova versiqемотикона

Kukata83 07 февруари 2014

Koga shte ima nova versiqемотикона

dari_22 29 май 2014

Здравейте,от къде мога да изтегля версията за Nokia lumia 625?

borislav9502 12 декември 2014

Здравейте днес пробвах Леново А606 сайта се отваря,но белота не започва да се зарежда.Това ме спря да си купя този телефон.Ще съм Ви много признателен ако успеете да направите така,че да може с Lenovo A606 играя любимата си игра белот. емотикона

rosiro 26 декември 2014

И с исус не ми отваря белота емотикона

batko_radko 01 февруари 2015

От къде да го изтегля и как да го търся това мобилно приложение?

dari_22 01 февруари 2015

от къде да го изтегля?

Kristina.M 12 януари 2017

От къде се играе

sveetooslav 21 декември 2017

Здравейте,някой може ли да ми каже за таблет Lenovo Yoga Tab 3 с коя програма да го отварям за да играя . Благодаря предварително

Не може да публикуваш два пъти подред
  Всички категории: 22 Теми: 800 Мнения: 21076
Премахни рекламата