Премахни рекламата
Форум   Проблеми и предложения   Моля, променете модула на таблата!

Моля, променете модула на таблата!

Кошмар 15 февруари 2021

Невъзможно и нереално е да се играе в този вид! Водя убедително..., удрят мой пул - ок! нещо нормално за тази игра, но ме държи навън, докато противника си превърти всички пулове в неговото поле и за капак му дава 2-3 поредни чифта при ваденето.. емотикона емотикона емотикона ) ) ...Не беше веднъж и не беше дваж, губя интерес към такава измислена игра... емотикона


15 февруари 2021

Здравейте, премахнете автоматичното хвърляне на заровете или
поне да остане като опция.

18 февруари 2021

Привет.
Бих искала да подкрепя поста на koshmar за промяна на модула.
Преди 1-2 седмици аз също се опитах да направя малък протест, във вид на флууд с много чести доклади, но не защото имаше некоректна игра, а защото, както koshmar се изрази, нввъзможно бе да се играе нормално. Просто се седи и се наблюдава опонента да приключва играта, без да се даде възможност за участие. Причината е в зара, естествено.
Това си е пълна подигравка с потребителите на сайта.
В мое лице загубихте платежоспособен потребител.
Бих искала да може да промените мнението ми.....

shadowdancer 20 февруари 2021

По възможност въведете "куб" на обикновената игра. Така ще стане много по-интересно.

gogoman_1964 27 май 2021

Спешно си оправете модула на тази игра защото късате нервите на доста хора.Тази игра е за удоволствие не за напрежение,вие хора е опорочавате жалко и то много жалко.

Nisima 31 май 2021

Дайте възможност за дублиране на залога.

Mari.O 02 юли 2021

първия ми комет бе истрит явно е бил много остър просто с две думи и накратко очаквам промяна и аз благодаря емотикона

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш
  Всички категории: 22 Теми: 801 Мнения: 21086
Премахни рекламата