Премахни рекламата
Форум   Разни   Моето мнение! Моят съвет!

Моето мнение! Моят съвет!

Диана 30 юни 2021

Уважаеми потребители,

Ще опитаме за втори път да отворим тема, в която да споделяме мненията си, съвети и каквото пожелаем, с цел да не спамим в други отворени теми, също така и всеки да може да се изкаже свободно.
Молим, добрият тон да се спазва и да няма лични нападки!

Екипът на Djagi Ви пожелава много прекрасни моменти!


Виж по-стари
MFilipova 11 юли 2021

Здравейте.Някъде из форума прочетох предложение да се намали времето за ход в Бинго .Моето лично мнение е , че това не бива да става , защото интернет връзката на някои потребители не е толкова бърза.Ако все пак се намали, нека това да важи за всички игри , а не само за определени.Вярно е, че всяка игра си има специфика, но не пречи да се пусне един пробен период , за да се види как се случват нещата.И от мен адмирации за банера и честата му смяна, това придава настроение и свежест.

емотикона

_oOo_oOo_ 11 декември 2021

Здравейте,възможно ли е с чиповете които не играем да си купуваме кредити емотикона

Диана 11 декември 2021

SecretTime- В играта Бинго е малко по- сложно да се добавят шегите. Работи се над това!

_oOo_oOo_- С днешна дата, подобна опция не е възможна!

_Flower_ 12 декември 2021

Здравейте! Възможно ли е в колелото на късмета да се добавят чипове и за генерал зарове?

igra4le 27 март 2022

Модераторите тук,ви организираха игри в Лоби. Организираха Викторини емотикона Сега ,,Недоволните,, от какво ще се Оплакват бре??? Kак се скрихте всички и не взехте отншение....Намерихте ,,щипано,, тръгнете да търсите и ,,хапано,, . Кеф ми е сега и в Лоби, да видя, докъде ще стигнат ,,Недоволните,,..
емотикона емотикона

sweeetdevil 27 март 2022

Igra4le не знаеш колко си права. Те винаги ще намерят от какво. Яд ме е че не се оценява какво се прави а само се мрънка.

igra4le 27 март 2022

от 11 г.съм във този сайт. нагледал съм се на всичко и всички емотикона сега ми е Кеф да гледам че сайта се Развива,в Правилната посока емотикона не ми пука колко от ,,набедените,,ми приятели,вече не са в списъка ми емотикона Удоволствието е само мое емотикона

silenzio 29 март 2022

Считам, че наградите от викторината са завишени в сравнение с другите турнири. емотикона

igra4le преди 3 дни

за мен е удоволствие!Тук вече играя с Кеф емотикона това е Единственият Сайт във който се вземат,Адекватни мерки,срещу злоупотребите в Белота емотикона емотикона

zzccgg преди 3 дни

Не си играл от 24 май миналата година,но иначе си адекватен какво се случва

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш
  Всички категории: 22 Теми: 801 Мнения: 21075
Премахни рекламата