Премахни рекламата
Форум     защо не ме допуска до игрите

защо не ме допуска до игрите

NEPOBEDIMIA 29 януари 2012

не ми зарежда нито една игра


Виж по-стари
dreyk71 12 февруари 2012

И мен не ме допуска само до белота и сантасето!!!!Направете нещо със сайта си админи!

Denz3l 13 февруари 2012

И мен в белота не ме пуска, вика ми непотвърден профил .. което не е вярно когато се регистрирах си го потвърдих... се пак досега си играех без проблеми...(headbang)

skania_r730 14 февруари 2012

и мен не ме допуска имейлами е потварден иска пак да го потвардя но нямам писмо моляви оправетегоемотиконаемотикона

losiat 20 февруари 2012

Днес пак същата работа с този турнир по белот бе.Пак не ме пуска да играя щото не съм изиграл достатъчно игри.Как досега играех и изведнъж не ме пуска сега.ВЗемете върнете старите работи и ни пускайте да играем където искаме.Нали затова плащаме бе.Вие я обърнахте хептен на селска седянка бе.Спирам вече да плащам.(puke)

losiat 22 февруари 2012

Някой от админите ще отговори ли на въпросите ,които задаваме или сами си приказваме тука.С тези турнири където не се допуска да се играе поради малко изиграните игри какво ще предприемете.Защо плащаме този ВИП като не се ползва нищо.Можеш ли да си изиграл на всички видове голямо количество игри за да играеш в турнирите.Просто физически не възможно,а пък да не говорим за желание да имам.Чакаме отговор по този въпрос и оправете тази неразбория.(puke)

scorpo 23 февруари 2012

Ако имате проблеми със започване на чат и игра, проблема се дължи на това, че Adobe Flash Player има нов ъпдейт. Ако не сте си го ъпдейтнали, няма да можете да каните и да отваряте чатове.

За целта първо влизате в контрол панела на компютъра ви (от Старт менюто) от там избирате Add or remove Programs (Uninstall a program за Windows 7). Намирате Adobe Flash Player и Adobe Flash Player Plugin и давате Uninstal и деинсталирате.



От този линк си свалете последната версия на Adobe Flash Player

http://get.adobe.com/flashplayer/ (копирайте линка и го заредете в браузъра си)


След като я свалите инсталирайте.

Преди да инсталирате не забравяйте да си затворите браузера (браузър е Internet explorer, mozilla, chrome и др.)


Когато ви се появи икона изискваща стартиране на ъпдейт от Adobe, не се страхувайте да я стартирате.


Най-безпроблемен и самоконтролиращ се браузър е Chrome.

vili6575 23 февруари 2012

za6to ne me dopuska do igrite,mine ne mine tri dni i pak problem ,nedopuskane do nito edna igra

losiat 24 февруари 2012

scorpo изписал си цял ферман ,а на въпросите никакъв отговор с тези турниемотиконари.

david_9008 10 март 2014

не ми зарежда нито една игра емотикона

Petyr_Sl 15 февруари 2021

Така е

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш
  Всички категории: 22 Теми: 800 Мнения: 21077
Премахни рекламата