Премахни рекламата
Форум     проблем със зареждане на игра

проблем със зареждане на игра

saniii 13 януари 2012

Не ми зарежда нито една от игрите, не мога да си видя приятелите нито профила,ни6то не става.4удя се как успях да постна.Оправете си бъгнатия сървър.


beberona 17 януари 2012

имам същия проблем от месец, месец и половина на сам. Не мога нито да вляза в профила си, нито в игрите! за 2-ри пат пиша за този проблем и резулатат е нулев!Моля оправете си проблема... от месец и половина не мога една играя да играя!

kempi 17 януари 2012

И аз не мога да започна нито една игра,на какво се дължи това?Всички приятели уж не са на линия...Какво става тук?емотикона

zlati0109 19 януари 2012

аз също имам същия проблем дано някой админ да чете че да отстрани проблема ако ли не ще останат сами да си играят надявам се проблема да се оправи в най скоро време а забравих да кажа проблема не е в моя комп

sk1ora 21 януари 2012

Гледах филм,стана ми тъпо,влезнах да покуцам шах,ама не можах да влезна като хората,стана ми тъпо и реших да пиша тука.what zapp with this fucking site ?

ivko88 22 януари 2012

админ ако не си толкова зает да спиш може ли да драснеш един ред к'во стаа тука(headbang)

Bella_vt 22 януари 2012

От няколко дена не ми зарежда белота, появява се бял екран. И преди се е случвало.Защо и кога ще се реши проблема?

scorpo 24 януари 2012

Ако имате проблеми със започване на чат и игра, проблема се дължи на това, че Adobe Flash Player има нов ъпдейт. Ако не сте си го ъпдейтнали, няма да можете да каните и да отваряте чатове.

За целта първо влизате в контрол панела на компютъра ви (от Старт менюто) от там избирате Add or remove Programs (Uninstall a program за Windows 7). Намирате Adobe Flash Player и Adobe Flash Player Plugin и давате Uninstal и деинсталирате.



От този линк си свалете последната версия на Adobe Flash Player

http://get.adobe.com/flashplayer/ (копирайте линка и го заредете в браузъра си)


След като я свалите инсталирайте.

Преди да инсталирате не забравяйте да си затворите браузера (браузър е Internet explorer, mozilla, chrome и др.)


Когато ви се появи икона изискваща стартиране на ъпдейт от Adobe, не се страхувайте да я стартирате.

CANARIAS 25 януари 2012

yjas siala ve4er ne moga da si vlezna v akvariuma емотикона

david_9008 10 март 2014

не мога да започна нито една игра,на какво се дължи това? емотикона

Petyr_Sl 24 януари 2021

Не мога да почна игра

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш
  Всички категории: 22 Теми: 800 Мнения: 21079
Премахни рекламата