Премахни рекламата
Форум     Некоректен Администратор

Некоректен Администратор

Greda 21 октомври 2011

Здравейте!

Бях наказан с блокиране на чат-а.
До колкото разбирам, можете да видите какво се е случвало в чат сесията ми с проблемният господин.

Докато чисто и просто си играем той започва да се обръща към мен с \"lamer\"!
Всички знаем че това е обида в Интернет пространството и се интерпретира като човек които не разбира от нещо. Аз лично съм обиден от това и за това съм започнал със съответният ритъм и начин на писане да отговарям на събеседника си.
Съответно аз получавам наказание а той не!?!? Аз съм обиден и наказан, и моето словосъчетание се интерпретира като обида към противника ми по игра, а неговото НЕ!

Желая да вземете правилно решение за наказанието и даже да бъде компенсиран по някакъв начин, което аз ще интерпретирам за извинение от ваша страна!

20 October, 4
14:40 SYSTEM: SYSTEM
14:41 Greda:
14:42 Потребител_1: EI LAMER
14:42 Потребител_1: MN TI VARVI VE
14:42 Потребител_1: QKO KOZ TI VLIZA
14:42 Greda: burzo v kushti e
14:43 Потребител_1: ei lamer
14:43 Потребител_1: sq na men kat mi vlizat
14:43 Потребител_1: mai nee barzo v ka6ti a
14:43 Потребител_1: sme6nik takav
14:43 Greda: kat ti vlizat lapai e
14:43 Greda: smotan
14:43 Потребител_1: op
14:43 Потребител_1: dokladvam za ubida
14:43 Потребител_1: 4ek


Лек и успешен ден ви желая!


to6koaa85 22 октомври 2011

Джаги е пълен с хейтари и влизат се заяждат със свестните играчи, а всички сме длъжни да ги тъприм и накрая ние излизаме виновни! Няма справедливост емотикона

-genuine- 22 октомври 2011

Различни хора, различни идеали.

Различни хора, различни съдби.

Различни хора, различни мечти...

Ние всички сме хора, но всички различни,

някои мили и културни, а други неприлични,

но всички сме били малки хлапета

с мечти по голями от наш`та планета. емотикона


От заядливи,груби и цинични хора сме заобиколени навсякъде по всяко време - не само в джаги.Според моето виждане в копирания диалог и двамката заслужавате наказание - единият ,защото пръв предизвиква спора с обиждане,а другият му отвръща с цинизъм."Лапай" е най-грозната обида според мен и не смятам това за правилна защитна реакция.Аз примерно бих му отговорила шеговито "ще ми влиза ми,за да не съм на сухо" - изрази като "бързо вкъщи е" будят и разпалват още по-голяма кавга,но разни хора,разни идеали ......емотикона

DJORDJI_G 10 януари 2017

Явно и администратора е от една кръв .с тия идиоти в джаги, които обиждат и псуват, а той ги защитава

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш
  Всички категории: 22 Теми: 800 Мнения: 21061
Премахни рекламата