Премахни рекламата
Форум     За Воден свят...

За Воден свят...

DreadKnight 08 октомври 2011

На повечето играчи им се е случвало приятел да им забърше аквариума или да им ограби ковчежето и... или пък води с точките опит... А и знаят, че си е легнал или отсъства за известно време... емотикона Предлагам да има възможност да пускаш в аквариумите на приятелите риба Пираня /без да заема слот и само по една, втора да не може да се пуска нито от същия човек, нито от друг/ (grin), например малка - цена 30 перли и яде рибка през 20 минути първия час /3 риби/, през 30 минути втория час /2 риби/, 1 риба за третия час, и после на 2 часа по една; голяма Пираня - цена 50 перли, яде рибка през 10 минути първия час /6 рибки/, през 15 минути втория час /4 рибки/, през 30 минути третия час /2 рибки/ и по 1 рибка на час след това. Изборът на риби, които да се изяждат да се прави от най-малките и най-евтините първоначално към по-ценните и по-големите след това. Когато собственикът на аквариума влезе и види пиранята да може да я хване и отстрани срещу 5 перли. Ако тя изяде всички риби или бъдат продадени преди да ги изяла, Пиранята да живее 24 часа и след това да умира от глад. Така ще може да се отървеш от звяра и ако нямаш перли. Разбира се ако се пуснат рибки пак в този срок всичко започва отначало - веднага. Някой може да реши да си гледа Пиранята и да си изчислява как точно да я храни с малки рибки, за да не му пречи да си развъжда другите. Надявам се предложението ми да се хареса на повечето акваристи.емотикона


Виж по-стари
plamen_sladura 28 юни 2012

еи администратори знам как да стане играта по интересна направете така че водата да се вижда и направете диамантите да се събират като перлите и намалете цените нещата с перли да са по-евтини например има декорация 15 перли някои хора нямат много перли направете го по евтино същото важи и за рибките и за аквариумитеемотикона

vitalnost 08 юли 2012

На мен лично ми е интересно, че като влезеш във форума има надпис за всяка една игра, но не и за Воден свят. Това умишлено ли е? И защо никой не отговаря на хората, които питат за играта, за колелото на късмета?
Аз също искам да имам медуза или жаба ... И защо наистина няма развитие играта: повече декорации, риби, тапети, аквариуми, като има интерес от страна на потребителите?

stasssy 08 юли 2012

Кога ще има колело на късмета? На какъв принцип го пускате?

an_lii 28 юли 2012

Няма ли отново да се появи колелото на късмета във Воден свят . Нека поразнообразим чрез него съдържанието на аквариумите си . Защо не пуснете и някакви нови рибки , декорации и тапети . Нека малко се пообнови тази игра . емотикона

mushmoroka 29 август 2012

дайте нови видове риби и декорации

_BlAcK_DeViL_ 04 септември 2012

Пишете си като нямате работа - ама на кой ли му пука?емотикона

sibel198 04 април 2013

neznam kakvi promeni shte pravite no opravete problema iskam voden svqt ze shte mi umirat ribite
емотикона

Charovnata 01 май 2013

РАЗРЕШЕТЕ ТОЗИ ПРОБЛЕМ...РИБИТЕ УМРЯХА...емотикона

deivid_78 31 август 2016

Защо я няма играта с аквариума и дали ще я пуснете отново ? (mmm)

poli_13 04 февруари 2018

Искам да се върне играта на рибките . Това беше най-яката игра, която я съществувала, а вие я изтрихте .... емотикона

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш
  Всички категории: 22 Теми: 800 Мнения: 21061
Премахни рекламата