Премахни рекламата
Форум     Защо не можете да играете

Защо не можете да играете

Зафър Небесний 20 септември 2011

Вместо да пишете в лентата , че не може да се играе и някакви неразбираеми коментари , нека всеки който има някакъв проблем сега да пише тук. Нека да каже точно в какво се състои и да не забравя да спомене и браузъра , с който влиза в сайта ! Няма да изтривам коментари на латиница , но се надявам да пишете смислено и точно по въпроса , а не празни приказки и отвлечени неща , които изобщо не са по темата ! Опишете точно какво ви се случва и при коя игра.


Виж по-стари
bobi-bb 30 юли 2012

С мозила съм но само влизам в профила си и нито една игра не може да зареди

pipiivanova 24 септември 2012

Браузър - Mozilla Firefox .Мога единствено да вляза в профила си и да прочета или напиша писмо до приятел.Нито приятелите ми ме виждат,че съм на линия,нито мога да играя която и да е игра.

skul_pro 22 август 2014

ако може некои да ми каже защо не зареждад игрите ще съм му ного благодарен нямам вируси имам 3 игри 3 браузара - Chrome Opera Mozilla Firefox емотикона

ionkov 26 септември 2014

Моля ВИ помогнете ми -не мога да играя нито табла нитокарти в джаги.ПО КАКЪВ НАЧИН ДА РЕША -ТОЗИ ПРОБЛЕМ
емотикона

beni_91 07 януари 2015

Не мога да играя нито една игра
:Табла,шах,не се сърди човече,бесеница,и т.н.Браузъра е мозила

sHopuFF 03 февруари 2015

Не ми зарежда някакъв файл ми пише под джаги преди да ме пусне в играта !

Cogu 12 март 2015

Игрите не зареждат. Ползвам Google Chrome. Регистрирах се днес, и не съм потвърждавал е-майл, но на стария профил, на който забравих паролата не го бях потвърдил също и не ми правеше проблеми така, че се съмнявам да е от това.

elena0410 06 юли 2018

Отново здравейте. Моят коментар не е защо не мога да вляза, изляза, не зарежда, не обиждам, а коректно задавам въпрос. ЗАЩО компютърът на Джаги табла дава на противника ми , колкото и слаб да е той силни двойни зарове в последния момент и той в повечето случаи печели. Не трябва ли да играят със собствени сили, противниците , а компютърът да раздава силни двойни зарове на двамата играчи и то неприоритетно. емотикона

Rachko567 05 февруари 2019

А з съм в чужбина и обичам да играя в джаги на карти на табла и други игри От около седмица съм на навигаторОПЕРА Преди това бях на Google Chrome -но вече не отговаря на заявките ми Моля помогнете ми как да играя всички любими игри -карти и табла на djagi.com БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО емотикона

kleopatra19 09 май 2019

Kleopatra19
Аз не мога да играя Пасианс , Манжонг и ,Бесеница.Игрите. Игрите не се зареждат..
Предварително благодаря! емотикона

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш
  Всички категории: 22 Теми: 800 Мнения: 21076
Премахни рекламата