Премахни рекламата
Форум     Наказание

Наказание

inkka 10 септември 2011

Моля,администраторите да помислят и за строги наказания,за играчи,които УМИШЛЕНО напускат игрите,след тяхното започване!А това дали е възможно да стане,ще почакам за отговор.Смятам,че много играчи са се сблъсквали с тази некоректност от страна на партньорите си,а играта с ботовете е направо обречена!емотикона


-TeRmInAtOr- 10 септември 2011

inkka - Как може да се накаже някой,когато не може да се докаже дали нета му е слаб или тока му е угаснал по време на игра.Просто трябва да направят роботите да си изиграват картите а не да има 5 ръце примерно и гледа да пусне най малката карта на противника.

scorpo 10 септември 2011

Може да изписваме на всеки играч на масата колко излизания има от масите преди да е свършила играта. Ясно се разбира ,че ако са доста, определено нито нета нито тока му е виновен емотикона

inkka 10 септември 2011

(clap)(clap)(clap) scorpo,чудесна идея и ако я реализирате,от мен адмирации.Дано по скоро да се осъществи!Благодаря емотикона

djekito1 10 септември 2011

перфектен както винаги моя приятел скорпо(clap)бр пич бр

_ZloboMiR_ 11 септември 2011

Перфектно щеше да бъде, ако вече беше направено, даже без да го предлагаме специално. Даже си спомням, че се предлагаше преди поне месец в друга тема, но за жалост няма търсачка.

rizhko_bg63 11 септември 2011

поне един човек от екипа който знае и разбира проблемите Ни
ако и той го нямаше май доста от нас щяха да се махнат-другите правят промени само на думи или НЕ НУЖНИ И НЕЕФЕКТИВНИ
ОВАЦИИ ЗА SCORPOемотикона

Ahmed_N2 11 септември 2011

(Ahmed_n1)You've been banned until 14 August 2016 18:15 for Непозволено потребителско име.

Можеш ли да ми обясниш защо имам Бан,какво съм направил,ако не ти харесва името ми просто ми дай-възможност да си го сменя емотикона И така чакам конкретен отговор.НАПРАВИХ ТАЗИ РЕГИСТРАЦИЯ САМО ЗА ДА ТИ ПИША!

toshkovich 02 декември 2014

и все още нищо

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш
  Всички категории: 22 Теми: 800 Мнения: 21061
Премахни рекламата