Премахни рекламата
Форум   Новини oт екипа на Djagi.com   Викторина!

Викторина!

karry 05 февруари 2022

Уважаеми потребители,

От днес стартираме Викторина в Общия чат с избрани специално за вас категории с различни въпроси.
Категориите са 6 и във всяка категория, ще има по 5 въпроса на които трябва да отговарят 2 отбора.
Отборите, ще са мъже срещу жени. Като всеки отговорил първи с верен отговор печели 1 точка.
След края на викторината сборът от верни отговори, ще оглави отбора като краен победител.

Спечелилият отбор, ще бъде награден индивидуално, а потребителя с най много верни отговори, ще спечели специална награда.
-Участниците от спечелилия отбор с верни отговори печелят по 10 кредита.
-Участникът с най много дадени верни отговори печели 20 кредита.

Отпадналият отбор печели виртуално потупване и усмивка в Общия чат!


Викторината, ще стартира всяка събота от 19:00 часа и ще приключва до изчерпване на въпросите.

Призоваваме ви за честна и спортсменска игра без да използвате допълнителни източници. Разчитаме на знания и коректно отношение.

Екипът на djagi.com ви желае успех!


PUMA- 05 февруари 2022

Този час не може ли да се промени да не е 19:00 часа примерно да е 21:00 часа защото в 7 часа не ми е удобно и изтървам цялата игра емотикона

06 февруари 2022

Нормалните хора по това време са на маса и се веселят със семейството си. А по-късно едва ли ще са адекватни след консумация на алкохол. Може да се направи компромис да е от 17:00 до 18:30.
Успех и усмихнат ден!

PUMA- 06 февруари 2022

svirep_amatior ти да не стана ясновидец че знаеш че хората са на масата емотикона

_ZloboMiR_ 06 февруари 2022

Какъвто и да е часът, все ще е неудобен за някого. Може би анкета с 5-6 опции - 17, 18, 19, 20, и 21 часа?

06 февруари 2022

Аз имам забележка към половинчати отговори от типа на : Радославов,Майкъл или маргарет някоя си.

Мисля,че не е правилно.

Ангелско_Момиче 07 февруари 2022

Свърши ли вече викторината?

Nepoznata_ 07 февруари 2022

_ZloboMiR_ ми да ще има и такива хора който не им е удобед часът на Викторина емотикона

dReam_ 07 февруари 2022

Аз също имам изискване отговорът да е пълен, а не от типа на Майкъл, лос и подобни. Кой Майкъл, кои лос?
Подкрепям Feel_Good_Inc

EleniW 12 февруари 2022

Как се записва за участие във викторината?

dReam_ 12 февруари 2022

Не се записваш. В общия чат четеш в 19.00 часа. Мъже срещу жени сме. Задават въпрос и се отговаря.

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш
  Всички категории: 22 Теми: 802 Мнения: 21095
Премахни рекламата