Премахни рекламата
Форум   Разни   Размисли и страсти на един Djagi потребител

Размисли и страсти на един Djagi потребител

admin 21 Май 2014

Темата не е за сериозни въпроси и дискусии, а за забавление. Има достатъчно други места, където може да правите предложения и задавате въпроси. Единственото правило тук е без обиди и спорове.
Може да пускате вицове, линкове към песни, "бисери" от други теми във форума, лентата и видео поздравите. Ще публикуваме и смешни питания и недоразумения от ЧЗВ, естествено без никовете на подателите.

admin 06 Юни 2014

Зададени въпроси от различни потребители във формата за контакт с екипа:

zdraveite ! imam vapros: zashto kato porachvam 20 kredita za 2.40 i vinagi mi prashtate 40 za 4.80! s uvajenie***********!

moga li da podaria pobedite si na priatel

kak da igraia onlain belot

kak sa si istriy starite igri ot bilot igrata

kak pokazvam na kolko cam godini

zaso..nemoga..ba..igraya..bilot

sakmo vi6he zakolko vremekolkosms inikva broika mnogovisana naidolnata iga etova neigrat avie

zashto kazvate 4e nemogut da se davat krediti togava kak 1 ot djagi mi dade 1 kredit kajete obqsnqvaite se de haideee

telefona s koito rabotia ne na moe ime kak da poluca paket

zdraveite moga li da vi popitam moga li da podarq pobedite si na moi priatel otgovorete mi molia predvaritelno vi blagodaria mnogo

Здравей те,много ми стана странно,вашта забрана да продължа играта си ,заменена съм от робот,=защото всеки има нужда от WC сигурно на вас не ви се налалага

искам да напусна саѝта ви,каво трябва да направя?

От лентата

за всички дами от1 юли съм ваш целият защото съм съкратен от работа специални казановки

niki_bendov 04 Юни 21:54
Здравейте....често влизам и играя но не съм вип потребител ,тази вечер ми иска да стана вип за да играя ,а аз не искам,защото трябва да заплатя. Благодаря ,желая ви късмет

Жанета.Р 22 Ноември 2014

Хайде, напишете няколко вица, моля!!!

HUMANGAZON 30 Ноември 2014

2 крави си говорели 1-та вика муууууу 2 - вика направо ми зе думитие от устата ето ти виц :Д:Д:Д

patenceto_69 08 Декември 2014

Пациент при доктор
-Какво пиете за кръвното?
-Водка.
-А за сърцето?
-Червено вино.
-А за бъбреците?
-Бира.
-Добре де, а кога пиете вода?
-Такова заболяване още нямам.

patenceto_69 15 Януари 2015

Навън е нощ!
В леглото той и тя.
Тя го целуна - той подскочи.
Тя го щипна - той подскочи.
Накрая той не издържа,
удари я и тя умря.
Ах, горката муха!

-Black-Swan- 01 Февруари 2016

izvinqvai moje li neshto da popitam az sym s baibu prowser kato google chrome kato natisna dqsnoto kop4e na mishkata ne iska da se zacepi servera taka hich ne mi dava proika a kato natiska kop4eto na mishkata dqsnoto ne iska da se za4epi sega hich ne mi varvi na svarkata kakvo moga da napravq da se cepi ai drugo koi moje da mi mahne profilite koito imam bez tozi i ************* drugite profili ot tova ip koi moje da mi gi mahne

Тази тема е заключена от администратор!
  Всички категории: 16 Теми: 480 Мнения: 13126
Премахни рекламата