Премахни рекламата
Форум   Djagi Тексас Холдем   Прoблеми свързани с играта Djagi Тексас Холдем

Прoблеми свързани с играта Djagi Тексас Холдем

Аватар
  95500
  0
  10
admin 29 януари 2013

Прoблеми свързани с играта Djagi Тексас Холдем


Аватар
  2500
  9151
  21812
bronkks 31 януари 2013

Има един основен проблем в играта, който води до обиди и наказания. Това е излизането на играч от масата с "кеша" и повторното му влизане на същата маса. Администрацията може да смята, че безконтролното излизане и влизане по масите е "право" на всеки играч, но мисля че това всъщност е неморално, гадно и отвратително. На всеки се е случвало да "избяга" с печалба от маса, но хората, които имат някакво възпитание, дори и да са върнати на същата маса от сървъра, никога не остават да играят пак. За съжаление на повечето потребители изобщо не им пука, че така могат да провокират разправии и обиди и когато напълно справедливо им се каже да излязат от масата при повторното им влизане, те се правят на ударени. Ако ги напсуваш - те докладват. И в крайна сметка не само губиш чипове, ами и нерви, след което и те наказват. Затова най-официално моля администрацията да въведе опция в покера - играч, който е излязъл от маса, да не може да се върне на нея, ако не бъде поканен или поне, ако на масата на се останали само двама от игралите на нея играчи. Мисля, че това ще ограничи до голяма степен скандалите в играта, ще спомогне за по-добрата атмосфера и за запазване на нервните клетки на мъжете, които както се знае са по-малко от тези на жените и затова трябва да се пазят като "зеницата на окото". Мерси за вниманието и очаквам отговор или обяснение, независимо какво ще предприеме администрацията на сайта по този въпрос.емотиконаемотикона

Аватар
  95500
  0
  10
admin 01 февруари 2013

bronkks , връщането на масата ще бъде ограничено . Играч напуснал дадена маса , независимо от причината , няма да има възможност да се върне обратно на същата в рамките на 10 мин.

Аватар
  2500
  9151
  21812
bronkks 01 февруари 2013

Проблемът е решен. Мерси! емотикона

Аватар
  500
  0
  2
MIRANDA1 19 март 2013

кога щебъ допуснат да играя във dj игрите благодаряемотиконаемотиконаемотикона

Аватар
  4415760
  6028
  22303
aleks_kova 10 октомври 2013

Искам да попитам уважаемите модератори, защо не наказват играчите? На няколко пъти подадох сигнал че се злоупотребява в общия чат на Тексас Холдем, че има обиди, че се наранява ЧОВЕШКОТО ДОСТОЙНСТВО и никакви мерки срещу тези играчи, влизат си в игра и си пишат и то всеки ден . А мен веднага наказвате. Някой богопомазани ли са? А другите са... Ще Ви помоля не бъдете към едни майка , към други мащеха!

Аватар
  4415760
  6028
  22303
aleks_kova 15 ноември 2013


Проблема тука е че както влезнах на маса в игра и даже не беше стигнало до моя ред за залагане на първата игра , масата ме изхвърли т.е. не се беше минала даже и една игра , а сървъра ми написа че съм пропуснал две игри??? Този проблем не ми го дава за първи път , моля модераторите да оправят проблема че никак не е приятен, ако искам да влзезна ще трябва да чакам 10 минути а надали ще има свободно място .

Аватар
  1000
  1166
  2278
ivaila91 05 декември 2013

знаете ли защо не ни тръгва играта

Аватар
  95500
  0
  10
admin 14 октомври 2017

С цел по-качествено обслужване на нашите потребители сме разработили напълно нова система която има за цел да се установи като единственото място където можете да получите отговори на вашите въпроси, предложения, оплаквания и др.

Тази тема във форума ще бъде заключена, като вашите проблеми свързани с играта Тексас Холдем можете да изпращате в новата ни система на адрес:

https://www.djagi.com/helpdesk/?addTicket&catId=7

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш
  Всички категории: 22 Теми: 800 Мнения: 21061
Премахни рекламата