Премахни рекламата
Форум   Новини oт екипа на Djagi.com   Разплащане с кредитни и дебитни карти с 3D защита!

Разплащане с кредитни и дебитни карти с 3D защита!

karry 30 април 2021

Уважаеми потребители,

Поради зачестилите въпроси относно плащанията с дебитни или кредитни карти, пускаме допълнителна информация на потребителите.

Услугата E-Secure (Сигурни плащания в интернет) представлява метод за допълнителна защита при пазаруване с дебитна или кредитна карта в Интернет. Услугата използва 3-D Secure протокол, създаден за сигурност при онлайн пазаруване и транзакции с кредитни и дебитни карти.
Всеки притежател на карта Visa, Mastercard или Maestro има пин код за плащане през терминал и отделна 3D парола за интернет пазаруване или транзакция.
Тази 3D парола, се взима персонално от вашата банка или чрез телефонно обаждане до оператор пак към вашата банка.
Когато вече имате 3D парола и решите да платите дадена услуга то различните банки ви предоставя различни методи за потвърждаване.
Единия вариант е чрез SMS с опция да си въведете 3D кода, другия вариант е да ви изплатят линк към апликация с въвеждане на кода за потвърждаване на покупката. Има и трети метод със лицево разпознаване.
Задължително се консултирайте със вашата банка какъв е метода за потвърждаване.

При върпоси, свържете се с член на екипа.
Светли празници от екипа на djagi.com!


_pinokio_ 01 май 2021

Аз обичам да си плащам както на пазара или битака даваш парите вземаш стоката,тия сложни комбинации са ми далеч ...

SVETIVALENTIN 02 май 2021

Аз пращам пари на майка ми или на сестра ми от Германия , а те на свой ред чрез каса на Изипей в София лесно и удобно с практичните -автоматични кодове за зареждане на кредити,както си е системно от години наред , става всичко за секунди емотикона

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш
  Всички категории: 22 Теми: 800 Мнения: 21053
Премахни рекламата