Премахни рекламата
Форум   Новини oт екипа на Djagi.com   Дневен Бонус!

Дневен Бонус!

Диана 06 януари 2021

Здравейте,

Уважаеми Потребители, с радост желаем да ви съобщим, че от днес дневният бонус за игри се увеличава!

Като следва:
1. Табла, билярд, хавайско парти, бойни кораби, дама, морски шах, генерал (зарове), blastzone, кой съм аз, бесеница - 4000 чипа дневен бонус!

2. Белот, Сантасе, Свара и останалите игри - 3000 чипа дневен бонус!

Надяваме се с това да допринесем за повече приятни моменти в сайта!

Екипът на Djagi.com


Kristalna_Dama 06 януари 2021

емотикона емотикона ще се възползвам дневния бонус!! емотикона

LION_KING 06 януари 2021

увеличете кредите и де

shushulkov 06 януари 2021

емотикона Чудно ми е защо въобще ги намалихте,а сега ги увеличавате?Явно някой си е нямал друга работа и ги е намалил,обаче и по–този начин прогонихте и много хора играещи в сайта.За 11 г.от както съм регистриран в сайта не обратимо много хора и потенциални клиенти за закупуване на VIP не влизат тук поради тънките сметки на някого,също и за алгоритмите в игрите който е VIP в винаги печели играта ако другия не е или има определени богопомазани люде навярно приближени по–някакъв начин с управата на сайта! емотикона Макар и да бъде изтрито това поне ще знам ,че ще са го прочели Администратори и ще си направите извод защо сте стигнали до това положение!Нищо лично ЧНГ и Щастлива нова година на всички! емотикона

RoniOfficial 07 януари 2021

Хубав сайт, жалко, че почти никога не мога да се добера до топ 3 в турнира по "Генерал Зар" и "Не се сърди, човече", емотикона

Тази тема е заключена от администратор!
  Всички категории: 22 Теми: 800 Мнения: 21055
Премахни рекламата