Премахни рекламата
Форум   Проблеми и предложения   Предложение за промяна в наказанията за некоректна игра

Предложение за промяна в наказанията за некоректна игра

-Black-Swan- 20 март 2019

Здравейте , уважаеми потребители !Моето предложение е следното . Относно наказанията за некоректна игра - скайп , ако е 1 - во наказание - 2 седмици бан за съответната игра , 20 % от чиповете , 2 - ро наказание - 1 месец бан за съответната и 50 % , 3- то - 3 месеца бан за игра и зануляване на чиповете , като тук визирам игрите с най - често срещани подобни нарушения - Свара и Белот . Наказанията за проваляне в белота да се запазят както сегашните , но при потребители , които системно го правят да се налага наказание по преценка на администратор , същото и за наказанията за писане на бройки в сварата . Относно другите игри при които често има манипулация на класации или игра с програма ( визирам Шах ) , наказанията да бъдат такива каквито предложих за скайп . Другият проблем е , че след някои наказания , наказаните продължават да играят по масите и потребителите с право недоволстват .Относно влизането по акаунти предлагам следните наказания . При 1- во подобно нарушение - 2 седмици бан за игра и отнемане на 50 от чиповете , при 2 -ро такова - 1 месец бан за игра и зануляване на чиповете , при 3 - то подобно - бан за влизане в сайта на всички открити акаунти .Смятам , че е крайно време да се предприемат по- строги мерки спрямо потребители , които си позволяват некоректни действия. Приканвам всички да изразят мнение и да дискутираме .Благодаря !


Виж по-стари
-X-Team- 20 март 2019

Всички наказания са спрямо игрите!
Не се ли направят игрите, да са всички доволни - ще продължава така, дори и по-зле!
Промяна трябва също и в прехвърлянето на чип, да се смени името от Подари чип на Прехвърли чип!

-Black-demon- 20 март 2019

Предложенията ми се виждат супер адекватни и смятам,че най сетне трябва да се увеличат наказанията за некоректна игра!Аз лично не съм съгласен с третото предложение за наказание за влизане в чужд акаунт и веднага ще се аргументирам. Не виждам с какво се нарушават правата на останалите потребители и защо влизането в чужд акаунт да се води некоректност?Смятам ,че винаги може да се види от администратор дали си играеш сам, или има друг потребител в профила!Аз лично смятам ,че това не трябва да е наказуемо но за другите наказания съм напълно съгласен!

S7RONG 21 март 2019

Съгласен съм с предложението,дано влезе по скоро в сила.

ESTEL_ 21 март 2019

Ами не зная какво ще решите, но най после виждам, че сте се замислили да увеличите наказанията за некоректна игра. . Измамници тук нямат место. Стига дразниха хората, които честно и тихо искат да изиграят някоя игра.

EleksiR_ 10 април 2019

-Black-demon- Мисля, че най-наложаща е промяната на наказанието за влизане в чужд акаунт, от няколко седмици следя непрекъснатото разменяне на акаунти, между група потребители - някои дори оглавяват класации...Гледам примерно белота, да акаунта на един потребител играят заедно - прекалено нагло е.

22 април 2019

Мога ли да направя следното предложение;
Поради зачестилите излизанияот турнирите по белот, възможно ли е да се направи така, че на излезналия от игра да му се отнемат например 50% от чиповете, за да се спре това излизане от игра или пък да остава робот а не да взимаме по 2 точки?? Надявам се да се обърне внимание на моето предложение! Благодаря предварително!! емотикона

-Black-Swan- 22 април 2019

Angel.Angel00 , предложението Ви е неприемливо . Понякога причината за напускане на игра може да е прекъсване на интернет връзката , за това потребителят няма вина , защо трябва да му бъде наложена такава санкция ?

REAL_MADRID_ 24 април 2019

Предложението ми е свързано с блокираните играчи, а не с наказанията. Според мен е редно, когато има блокиран потребител той да няма право да ти влиза на маса повече, независимо къде. Както му е забранено да ти пише в личен чат и съобщения така трябва да бъде и в игрите. А вие сте дали достъп на всички потребители до всички маси. Не е редно това. Помислете, но това трябва да бъде променено според мен, а и не само. От Вас зависи. Ако зависеше от мен вече да съм го направил. Най-малкото трябва да вмъкнете функция в моя профил да има такава нагласа, защото има много нагли потребители, от които не можеш да играеш с часове наред. Трябва ли да давам примери за това? Мисля, че не е необходимо!

EleksiR_ 30 декември 2019

Имам предложение за ново наказание в играта свара.
Да се налага наказание за бягане от тъмни.
На всеки му се налага по една или друга причина да напусне масата без да има възможност да сложи тъмни и това е разбираемо. Но не мога да се съглася с факта, че определени играчи умишлено влизат с малък брой чипове на големите маси Сингапур и Аризона, тези на които не им върже бягат от тъмни веднага, след една минута отново са на масата, други като Моцарелка както ние си го наричаме влизат по пет пъти минимум на големите маси и пет пъти бягат от тъмни, всеки може да сметне пет пъти колко чип са на Аризона. Мисля че при сегашната маса Аризона, предложението ми е напълно основателно. В сварата сме останали една шепа хора и вече си знаем номерата наизуст.

bloomacc 03 април 2020

Имам предложение за ново наказание в играта свара.
Да се налага наказание за бягане от тъмни.
На всеки му се налага по една или друга причина да напусне масата без да има възможност да сложи тъмни и това е разбираемо. Но не мога да се съглася с факта, че определени играчи умишлено влизат с малък брой чипове на големите маси Сингапур и Аризона, тези на които не им върже бягат от тъмни веднага, след една минута отново са на масата, други като Моцарелка както ние си го наричаме влизат по пет пъти минимум на големите маси и пет пъти бягат от тъмни, всеки може да сметне пет пъти колко чип са на Аризона. Мисля че при сегашната маса Аризона, предложението ми е напълно основателно. В сварата сме останали една шепа хора и вече си знаем номерата наизуст.

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш
  Всички категории: 22 Теми: 800 Мнения: 21061
Премахни рекламата