Премахни рекламата
Форум   Билярд   Прoблеми свързани с играта Билярд

Прoблеми свързани с играта Билярд

Аватар
  0
  0
  0
admin 29 януари 2013

Прoблеми свързани с играта Билярд


Виж по-стари
Аватар
  7000
  1428
  1015
petarkiricov 25 май 2015

Немога да разбера правилата на билярда миналия месец от разбиване вкарах малка топка и черната топка и даде победа на опонента сега преди 5 мин опонента вкара 1-во голяма топка и влезе и черната от разбиване и му даде победа за него.Питам кога ще промените тия правила или изобщо няма да ги променяте???

Аватар
  7000
  165
  277
Meri90 12 април 2016

Имам въпрос-как така,като опонента ми го няма(тоест станал е за момент от компа) и започваме нова игра,ако той не удари,аз печеля играта и излиза прозореца за търсене на опонент?Защо не продължавам с робот?

Аватар
  290388
  9335
  3503
-SameGirL- 29 ноември 2016

Здравейте,

Искам да повдигна въпроса относно фалшивите рейтинги и, съответно, класации.
Моля, обърнете внимание на играчите на случайна маса. Има хора, които играят единствено със слаби играчи, като избягват потребители като мен, с висок рейтинг, само и само да вземат първите места по класациите.
Всеки един от нас, играчите в билярда, веднага може да изброи лица, които целенасочено само така играят, за да могат да трупат точки.
Моля, вземете мерки(някакви наказания - лишаване от точки или каквото и да е там). Просто не е честно спрямо нас, коректните играчи в билярда. Това не е белот, че да си избираш партньора!!!!! Така че не е редно да играеш само срещу слаби противници, за да трупаш заветните точки.

Поздрави! емотикона

Аватар
  136000
  1
  4
-Black-Swan- 30 ноември 2016

-SameGirL- , наистина е дразнещо някой целенасочено да ти "бяга" от маса , но това не е причина за наказание - негово право е . Желая Ви успех !

Аватар
  6500
  4631
  3702
konov 13 април 2017

Моля оправете си бъга със играта билярд преди малко блокира и след няма и 1 минута се прекрати играта емотикона

Аватар
  0
  0
  0
admin 14 октомври 2017

С цел по-качествено обслужване на нашите потребители сме разработили напълно нова система която има за цел да се установи като единственото място където можете да получите отговори на вашите въпроси, предложения, оплаквания и др.

Тази тема във форума ще бъде заключена, като вашите проблеми свързани с играта Билярд можете да изпращате в новата ни система на адрес:

https://www.djagi.com/helpdesk/?addTicket&catId=7

Аватар
  0
  0
  0
16 декември 2018

Кога ще смените версията на играта билярд, защото се правят бъгове и когато ми остане черната топка преди да я вкарам, излизат по някакъв начин от играта и после дори и системата не отчита, че съм играл срещу тях, имам снимки, че съм играл срещу тези и системата не го е отчела .
Надявам се, този път да обърнете малко внимание и да бъдете коректни с останалите не-VIP играчи!!

Аватар
  136000
  1
  4
-Black-Swan- 16 декември 2018

NikoPetrov , докладваните бъгове в играта Билярд се преглеждат и се работи по тях . Надяваме се, този проблем да бъде разрешен . Желая Ви успех !

Аватар
  132232
  677
  495
BLANCOS_RM1902 05 януари 2019

В билярда има много "бъгове" кога ще бъде оправена играта или сменена версията?? Нищо не се прави по този въпрос!!! Как се работи??? "докладваните бъгове в играта Билярд се преглеждат и се работи по тях"??? От миналата година не сте пипнали нищо, за да промените правила или бъгове или каквото и да било! Блокират топките по джобовете, изчезва щеката, други играчи мамят, до кога ще е така???

Аватар
  1900
  777
  725
brown_bear 23 април 2019

Какво е това време от по 13 секунди, до кога ще е това, ако е за постоянно сменям сайтА

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш
  Всички категории: 22 Теми: 800 Мнения: 21056
Премахни рекламата