Премахни рекламата
Форум   Свара   Предложения за развитието на играта Свара

Предложения за развитието на играта Свара

Аватар
  21500
  0
  0
admin 29 Януари 2013

Предложения за развитието на играта Свара

Виж по-стари
Аватар
  5000
  33326
  157709
-X-Team- 28 Февруари

Някой беше казал " Има ли желание, има и начин".
Лесно е да се направи маса с лимит и маса без лимит. Така всички ще са доволни.

Аватар
  13762238
  33003
  162332
-Black-Swan- 28 Февруари

В крайна сметка никой не отговори на въпросите ми .
-TEAM-BMW , избора да зареждаш или не е личен .
EleksiR_ , не мислиш ли , че ако се сложи бутон - изгони няма да остане с кого да играете , защото малко или много не само малкото чипове са причина за негативно отношение спрямо някои потребители и всеки все ще намери за какво да изгони друг играч .
-X-Team- , може да претендираш какво е желанието е на така назованата група , но не може да знаеш какво е желанието на мнозинството потребители в сайта .

Аватар
  9108335
  28995
  144787
EleksiR_ 28 Февруари

Не мисля така, при наличието на такъв бутон, едва ли ще се гоним един друг тези които имаме чипове. А спор тук и претенции съм един или друг потребител има не само в сварата. А Вие с какво и как се допитахте какво искаме ние потребителите? На някой изобщо не му е изгодно, да ни обърне внимание ние ПОТРЕБИТЕЛИТЕ какво искаме. Каквото и искане или предложение да направим получаваме един и същ отговор. Изглежда, че на никой от екипа не му се занимава с нашите искания. Имах един общ отговор от вас че ще се направят някакви промени в сварата, но така и не виждам какво е направено - освен че когато излезе внезапно играч не знаеш дали залагаш или плащаш. А мисля че сме в правото като потребители влагащи големи суми си да имаме предложения и искания на които да не се отговаря толкова рязко и отрицателно. Кога ще дойдат тези промени - когато повечето които сме солидни платци напуснем сайта.

Аватар
  13762238
  33003
  162332
-Black-Swan- 28 Февруари

EleksiR_ , ще се повторя , но избора дали да играете (зареждате) е Ваш ! Успех !

Аватар
  217117
  29521
  145235
iiTRON 01 Март

Може ли и аз да коментирам като абсолютно коректен потребител в това отношение?
Така...Аз съм един от петте човека в този сайт, който играе с един акаунт тази игра свара. Да, случвало се е да вляза и с другия ми ник, но това беше отдавна и за супер кратък период от време. Не мисля, че е окей да се разрешава мултиакаунтинга, също така не мисля че е удачно да се слага лимит на големите маси, защото след промо се играе предимно на сингапур и аризона. Да не говорим, че вечер има маси предимно на аризона.
Аз като един играч със скромен опит в тази игра, мога да кажа, че се е случвало да губя адски много на малките маси, да изляза и да ида на голяма маса и да ги обирам на тъмно едва ли не и да почнат да излизат като ужилени от пчеличка. Както се е случвало и обратно - влизам на голяма - губя примерно 5 милиона, отивам да монтето и всички свари двойти и тройни са мои. Така че защо да не си пробвам късмета на голяма маса?
Като алтернатива съм дал едно предложение по-горе, а за мултиакаунтинга и за дразнещото прехвърляне мога да дам като вариант да се върне стария процес за прехвърляне (одобрена от модератор/админ), все пак не мисля, че тези модератори са там за да красят сайта? Другият вариант е да има някакъв лимит на "подаряване" - тоест 3 пъти на месец примерно. Нали опцията се казва "подаряване", а не "прехвърляне"? Благодаря за вниманието и надявам се се вземат мерки скоро, защото е супер изнервящо.

Аватар
  1252021
  33572
  127696
emopernik 17 Март

Здравейте,
Интересно е предложението да се направи както при Тексас Холдем - при свара да може да се вдига макс от всички играчи до дупка и после да се разпределят чиповете, а не както сега - ако един сложи Макс 50 К на Сингапур /защото му е последния чип/, а ти имаш 34 и можеш само да платиш, но не и да вдигнеш, нищо че имаш 2 мил. Когато се сяда на Тексас Холдем може да избереш дали да седнеш с 8К или с 80К. Може да се направи на Вегас да седнеш с 400к или да добавиш до 2 мил например. Защо ли? Защото когато стане 2-на или 3-на свара не можеш да влезеш и да си провериш шанса, защото нямаш достатъчно чип на масата за вход, нищо че може да имаш в галгата и 10 мил.

Аватар
  17824
  1640
  7195
-tq- 06 Юни

Здравейте! Имам две предложения за хората, които играят играта без да са вип! Първо, ако е възможно да има маси със задължителен залог минимум 6к и второ, да има маси с бутон "нежелан играч" на масата, което да означава, че когато даден играч иска да влезе на маса, а други играчи не искат да го допуснат просто да гласуват. Второто се налага, поради зачеститлите потребители, които влизат и развалят масите на хора, които наистина искат да играят на по висок залог.

Аватар
  24814852
  28003
  119389
Heops 06 Юни

Много добро предложение ! Дано му се обърне внимание и да влезе в сила !

Аватар
  13762238
  33003
  162332
-Black-Swan- 06 Юни

-tq- , предложението Ви за маси със задължителен минимален залог ще бъде обсъдено.Относно предложението за бутон изгонване на потребител към момента няма да бъде приложено .Желая Ви успех!

Аватар
  3613034
  18940
  73672
Lok2000 06 Юни

Подкрепям предложението

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш
  Всички категории: 17 Теми: 536 Мнения: 15049
Премахни рекламата