Премахни рекламата
Форум   Не се сърди човече   Предложения за развитието на играта Не се сърди човече

Предложения за развитието на играта Не се сърди човече

Аватар
  82500
  0
  3
admin 29 януари 2013

Предложения за развитието на играта Не се сърди човече


Аватар
  5065
  17
  17
bronkks 12 февруари 2013

Моля администраторите да изпълнят поне едно от следните три предложения за турнира по НССЧ. Или да пуснат турнира целодневно, или да премахнат игрите с четирима играчи, или да разрешат всеки играч да може да играе с всеки опонент по 2 пъти на ден - например в обедна и вечерна сесия. Положението в момента с този турнир е абсурдно. Чакането е като на гара Каспичан. А какво ще бъде в петък, събота и неделя, когато повечето играчи ще са се отказали, просто не ми се мисли. Ако искате мога да ви дам и подробни обяснения какви са проблемите. А може и някои от администраторите, ако има здрави нерви, да се опита да участва една седмица в турнира, за да види какви проблема има. емотиконаемотикона

Аватар
  5000
  63
  85
Tzrr 14 март 2013

Те първо да спрат да наливат определени играчи и най - вече да напишат един ред в правилата ,че не съм задължен да бутам някой ако не искам , че ми писна от разни комплексари да ми се обесняват че не съм играел по правилата.А за турнира , и общо казано за турнирите те са ясни преди да са започнали.емотикона

Аватар
  321470
  1038
  1147
Perpetuum 06 април 2013

Теорията на игрите като дял на Математиката

Както всички останали игри, така и НССЧ е чисто математически проблем. И както всяка задача, тя се решава единиствено със средствата и чрез методите на МАТЕМАТИКАТА. Все още не вярвате, не сте убедени, или просто не разбирате нищо от Математика?

Ето ви един конкретен пример, за да го проумеете най-после. Но бъдете внимателни, от формулите може да ви заболи глава... Е, няма никакъв проблем наистина, ако тя не ви служи да мислите!

http://cilab.sejong.ac.kr/cig2011/proce ... aper35.pdf

PS Някакви коментари?

Аватар
  33000
  661
  698
zorkoto_oko 02 февруари 2014

Помислете малко че не е редно човек да отсъства през цялото време, заменен от робот и да се включи сьмо на края за да му се отчете играта Трябва да сеэ знае колко пъти и за колко време може да отсъства -някакво ограничение да има

Аватар
  6120
  67
  95
Dama___kupa 04 февруари 2015

skaipa_vi_e_qk
Подкрепям напълно Вашето мнение........Повечето от игрите на човечето се играят с ботове............АДМИНИ ВЗЕМЕТЕ МЕРКИ........всички играем, за да се забавляваме, повечето си плащаме за това, а не някой да си прави рейтинги чрез бота и да обезсмисля играта....
У емотикона
УСМИХНАТ И ПОЛЗОТВОРЕН ДЕН ОТ МЕН!
СИЛНО СЕ НАДЯВАМ НА РЕАКЦИЯ ОТ ВАША СТРАНА.... емотикона

Аватар
  82500
  0
  3
admin 14 октомври 2017

С цел по-качествено обслужване на нашите потребители сме разработили напълно нова система която има за цел да се установи като единственото място където можете да получите отговори на вашите въпроси, предложения, оплаквания и др.

Тази тема във форума ще бъде заключена, като вашите предложения свързани с играта Не се сърди човече можете да изпращате в новата ни система на адрес:

https://www.djagi.com/helpdesk/?addTicket&catId=7

Аватар
  1180269
  30
  37
__DaRReW__ 01 декември 2020

Здравейте!
Предлагам няколко промени.

1) когато играч,няма пул на дъската, да мета зара 3 пъти
2) когато играч,удари противниковият пул, да хвърля зарът отново
3) и "домът" ,полето в което изкарва играчът пуловете си(оцветеното) да бъде защитено,и пуловете в негп,да не могат да бъдат удряни

Аватар
  21000
  1380
  1607
dReam_ 11 юни 2021

Когато играта е започнала бутона ИГРАЙ да не свети в жълто, защото се започва едно натискане по всички маси. По същият начин и за УНО.

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш
  Всички категории: 22 Теми: 800 Мнения: 21053
Премахни рекламата