Премахни рекламата
Форум   Свара   Предложения за развитието на играта Свара

Предложения за развитието на играта Свара

Аватар
  8540580
  0
  0
admin 29 януари 2013

Предложения за развитието на играта Свара


Виж по-стари
Аватар
  500
  58734
  290323
EleksiR_ 05 февруари 2021

Имам предложение да се върнат бързите турнири в сварата, които мисля бяха целодневно. Масите рядкосе пълнят или са малко, така че този който иска да играе свара ще има избор да влезне в бързя турнир.

Аватар
  4500
  539
  2752
ddkdimitrov 11 февруари 2021

Здравейте отново,

Колеги, забелязах, че има доста потребители които са против 50-те точки и поради този факт чета доста обиди и спорове между играчите в масите. Аз например съм новобранец в Свара, хора с малък капитал не биха рискували да залагат по 100. Има дори и твърде начинаещи които така или иначе губят бързо чиповете.

Според мен, хората се изнервят, че трябва да чакат 7 секунди докато някой заложи 50.
Може ли да позволите залагане от 50 чипа, без да е необходимо да се чакат 7 секунди за да се случи това?
Хората, които играят с 50-те чипа като мен, така или иначе чакат 7 секунди. Така само се забавя играта и се раждат много спорове и гняв между играчите. Според мен като цяло играчите не са против, че някой залага 50, а че трябва да го чакат 7 секунди за да "мине номера" и да сложи 50.

Има ли възможност да помислите върху това? Какво ще кажат другите играчи на Свара?

Аватар
  9285533
  39618
  200928
BLACK ROSE-27 15 февруари 2021

Здравейте и от мен
Пиша ви по повод за играта Свара и да кажа че има доста разногласия при положение, че ясно сте написали в правилата ====Преди всяко раздаване се залага определено количество чипове.==== и също така съм съгласна с предложението на " ddkdimitrov" ===Колеги, забелязах, че има доста потребители които са против 50-те точки и поради този факт чета доста обиди и спорове между играчите в масите. Аз например съм новобранец в Свара, хора с малък капитал не биха рискували да залагат по 100. Има дори и твърде начинаещи които така или иначе губят бързо чиповете.

Според мен, хората се изнервят, че трябва да чакат 7 секунди докато някой заложи 50.
Може ли да позволите залагане от 50 чипа, без да е необходимо да се чакат 7 секунди за да се случи това?
Хората, които играят с 50-те чипа като мен, така или иначе чакат 7 секунди. Така само се забавя играта и се раждат много спорове и гняв между играчите. Според мен като цяло играчите не са против, че някой залага 50, а че трябва да го чакат 7 секунди за да "мине номера" и да сложи 50.===който също играе в тази игра.
Имам и още едно предложение много моля когато някой докладва за обида да проверявате чата на масата от която е докладвано кой какво е писал и кой кого е обидил и след това да пращате предупреждения както се случва вече два пъти с мен ми пращате предупреждения при положение че не съм обиждала никой и никога с нищо.
Благодаря за отделеното време.

Аватар
  10000
  4897
  21069
VAL_RESNICK 18 февруари 2021

Рядко играя свара ,но съм бил свидетел на скандалите ,който са ставали заради залогът на тъмно и точно поради тази причина няма и да седна да играя!Мисля ,че голяма част от модераторите тук не са играли свара на живо и ще си позволя да им обесня истинските правила :Първо - никой играч не е длъжен да слага тъмно това е опция която се предлага , но не е задължителна.Второ - размерът на тъмното може да е по-голям или равен на чипа на който се играе ,но никога по-малък.Трето -всеки играч има право да слага тъмно ако не си е видял картите (първия 10 за 20,втория 20 за 40 и т.н.),четвърто - ако стане свара и един от учатниците няма чип(пари) останалите могат да се включат в сварата ,защото те вече са платили чип. Пето - и след като всички в екипа имат претенций че са грамотни може ли да ми обясните как 3 по 7 е равно на 34 защото според мен е 21 !!!Мисля ,че ако следваме истинските правила няма да има скандали ,защото в момента се играе някакво подобие на свара.

Аватар
  5500
  24740
  82445
GoDJI_ 28 февруари 2021

Здравейте ! Предлагам ,ако може когато има свара да издава определен звук , че да не ги изпускаме . Успех на всички емотикона

Аватар
  0
  5077
  24198
nepokorna- 18 юни 2021

Предлагам да сложите за тези, които играят от телефон да могат и те да си пазят място на маса както, когато се играе от компютър.

Аватар
  0
  0
  0
31 юли 2021

Дали можете да направите някаква защита против прекъсване на интернета имам напредвид влизаш да играеш нета ти прекъсва за 1 или 2 минути и вече не си на масата не може ли да се направи когато ти спре интернета да те включва в режим кибик и до 2 минути ако не се върнеш на масата тогава да те изхвърля питам защото ми се е случвало и после трябва да чакам 30 минути да ме вкара отново.

Аватар
  6056001
  4777
  16028
karry 31 юли 2021

_amatiorche_,
Не, не може!

Аватар
  500
  58734
  290323
EleksiR_ 31 юли 2021

Предлагам да се увеличи наказанието за игра с два ника на маса, не само в сварата но във всички игри. Гледайки последно наказания днес в сварата се сещам, че този потребител бълха го е ухапала с тези 20 процента с които го наказвате - та той по едно време снощи беше в дневната класация с над 19 милиона - спечелени по нечестен начин. След три дена отново ще опита - наказание 50 %, но какъв е смисъла като е ощетил толкова много коректни потребители. Нали същите тези некоректни играчи ни отблъскват все повече да играем определени игри.

Аватар
  441336
  1519
  9320
__DaRReW__ 01 август 2021

От друга страна пък, с прекалено много наказания, също се отблъскват играчите, Елексир. Това е сайт за забавление и игри, а не да търсим за какво да се наказваме.

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш
  Всички категории: 22 Теми: 800 Мнения: 21061
Премахни рекламата