Премахни рекламата
Форум   Сантасе   Предложения за развитието на играта Сантасе

Предложения за развитието на играта Сантасе

Аватар
  82000
  1
  0
admin 29 януари 2013

Предложения за развитието на играта Сантасе


Виж по-стари
Аватар
  5000
  1176
  1255
GROSS_63 03 февруари 2014

Трябва да може да се направи така ,че да се падат опоненти слаб с слаб и силен с силен.

Аватар
  9160
  3252
  2408
taf71 15 май 2014

вземете намалете времето за мислене щото ми писна да сядат на масата и да бавят умишлено за да дразнят и после моя чат спирате щот съм бил груб

Аватар
  5000
  5
  12
Coccho 11 юли 2014

Perpetuum, аз лично също знам, че победилият раздава, а загубилият е пръв. Също така знам, че при хвърлен коз опонентът трябва да даде по-висок, ако го има, но не знам дали е вградено това правило тук (по принцип в началото на игра се определя м/у играчите дали ще бъде с „вдигане“ или без). Замисли се, дали се оплакваш от това (истинско) правило, защото просто не можеш да биеш (в което няма нищо срамно, естествено)? Надали щеше така да мислиш, ако все побеждаваше и постоянно хвърляше втори. емотикона

Аватар
  28240
  4092
  3207
ranza 27 януари 2015

Ето ви едно предложение ,ако искате да е интересно на играчите в турнирите и класацията най-вече ,направете нещо по въпроса свързано с този" пуст късмет"на разни слаби играчи.Не може на една игра на играч в 300 загуби и 2 победи да му се падне 6 -пъти 40 броих ги и да се подиграва видиш ли как те бия и смазвам.Това е постоянна практика в сайта ,ами честно казано мнението ми е споделено със стотици добри и можещи играчи тук и на всички ни писна тази система за раздаване на картите.
Направете нещо по въпроса иначе едва ли голяма част от играчите които купуват ВИП пакети ще продължат да го правят.
Така отнемате от удоволствието да се играе , получаваме не наслада ,а разочарования.Благодаря предварително и се надявам да се заемете със задачата.

Аватар
  9160
  3252
  2408
taf71 26 август 2015

направете маси на които да се играят 2 от 3 или 3 от 5 игри защото 70% процента когато бият една игра и бягат даже някой от тях са и нагли пишат за да дразнят и се мислят за велики играчи щото имали голям рейтинг а всичко е калитарщина

Аватар
  710800
  4722
  4224
Perpetuum 17 април 2016

В новата рубрика "Постижения" специално за играта Сантасе се изреждат като такива:
- Победа на 0
- Спечели игра с 13 точки

Предлагам също така да има и постижение:
- Спечели победа с 13:0

Защото едно е да спечелиш играта на нула, друго е с 13 точки- т.е. може и с 13:10

Но истински успех е именно 13:0 !

Аватар
  4300
  300
  433
kamenitza 17 май 2016

Наказвайте играчите които седят и чакат да свърши времето или остава 1 секунда и хвърлят,и защо когато опонентът хвърли малка карта например (хвърля вале и задължително хвърляш по-голяма карта сменете това задължение МОЛЯ !!!)

Аватар
  4700
  1047
  1178
palavo_zaiche 31 август 2016

върнете приложението за андроид

Аватар
  710800
  4722
  4224
Perpetuum 16 март 2017

В момента времето, определно за реагиране на Сантасе, е следното:
- 25 сек. за ход
- 20 сек. между отделните раздавания

Понеже някои от играчи злоупотребяват с даденото време, на сайта съществува система, която го контролира. Ако има системно забавяне на реакцията при всеки ход, то се намаля от 25 на 20 секунди, после пък на 15 и т.н. Съвсем правилно решение! По този начин на бавещият му остава все по-малко време за бавене, докато най-сетне "благоволи" да играе.

Но засега не съществува никакъв контрол върху времето между раздаванията. А някои нарочно бавят точно тогава! Средната продължителност за една игра на Сантасе е не по-малко от 10 раздавания, може би 15, а понякога дори клони и към 20... Общото загубено време е минимум от 3 до 5 мин.

Възможно ли е по подобен начин сайтът да контролира и времето, отделяно от играчите между раздаванията на картите? Защото е много неприятно и досадно, когато опонентът напълно съзнателно се мотае- с единствената цел да дразни противника си.

Аватар
  82000
  1
  0
admin 14 октомври 2017

С цел по-качествено обслужване на нашите потребители сме разработили напълно нова система която има за цел да се установи като единственото място където можете да получите отговори на вашите въпроси, предложения, оплаквания и др.

Тази тема във форума ще бъде заключена, като вашите предложения свързани с играта Сантасе можете да изпращате в новата ни система на адрес:

https://www.djagi.com/helpdesk/?addTicket&catId=7

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш
  Всички категории: 22 Теми: 800 Мнения: 21055
Премахни рекламата