Премахни рекламата
Форум   Табла   Прoблеми свързани с играта Табла

Прoблеми свързани с играта Табла

Аватар
  84000
  1
  6
admin 29 януари 2013

Прoблеми свързани с играта Табла


Виж по-стари
Аватар
  113400
  6721
  6326
cirkus 20 ноември 2015

Имам проблем с местенето на пуловете,натискам върху тях ,но не мчога да местя-губя времето на опонента ,нерви и никкаво удоволствие от играта!

Аватар
  258500
  0
  1
-Black-Swan- 21 ноември 2015

cirkus, преинсталирайте adobe flash player плугина и(ли) браузъра .Успех !

Аватар
  690336
  435
  443
mikob 13 май 2016

и аз голям зор виждам,че не мога да си местя пуловете.Прочетох горното и преинсталирам всичко.А онзи горе не е прав.В реална игра три пъти подред съм хвърлял шестици/или 6-2/Вярно противника скочи от таблата и искаше да се хвърли от терасата,рядко е ,но се случва.

Аватар
  84000
  1
  6
admin 14 октомври 2017

С цел по-качествено обслужване на нашите потребители сме разработили напълно нова система която има за цел да се установи като единственото място където можете да получите отговори на вашите въпроси, предложения, оплаквания и др.

Тази тема във форума ще бъде заключена, като вашите проблеми свързани с играта Табла можете да изпращате в новата ни система на адрес:

https://www.djagi.com/helpdesk/?addTicket&catId=3

Аватар
  76300
  4287
  5248
Nektarina33 17 март 2021

Здравейте! Аз имам друг проблем, а именно-некоректни играчи.Въпросът ми е следния- как наказвате хора, които излизат от играта ,когато не харесват развоя и?

Аватар
  11600
  1123
  1250
Meri90 18 март 2021

Имам въпрос-играя турнир по табла и опонента ми вижда ,че няма как да спечели,предава се и аз получавам само 1 точка.Когато се играе табла на турнир,правилата би трябало да са други и да получа 2 точки или аз греша? емотикона

Аватар
  248200
  407
  374
dobrichliata 27 март 2021

Когато играем табла в кафенето и не ти върви зара, казваме: Срещу зар не се играе! Тук в този постоянно манипулиран сайт, за кофти зар приказката е: Срещу админ не се играе!

Аватар
  2599896
  588
  293
__DaRReW__ 12 април 2021

Добър ден! Имам предложение, което според мен, е добро, и лесно за направа.
Понеже играя от телефона, понякога без да искам цъкам с пръсти, не където искам... И правя ход, който не искам. Предполагам, и на други им се случва.

Предложението ми е, да бъдат добавени 2 бутона, до дъската за табла от дясно, например.
Единият, да може да си върнеш хода, ако случайно направиш такъв, де не искаш.
И вторият, за потвърждение на хода, след като преместиш и двата си пула/зара.

Хубав ден!

Аватар
  2600
  924
  1274
Registrator1 07 май 2021

Най-големия проблем на играта е некоректния софтуер за зарчетата. Имам предвид, че май не сте чували за генератор на случайни числа, защото това което сте имплементирали (възможно е дори да сте го взели отнякъде), само случайно поведение няма. Не искам да обидя никого, но не мислите ли, че вие по този начин обиждате нас и ще ни загубите като потребители.

Аватар
  457618
  5059
  5543
dReam_ 13 юни 2023

Преди време след игра на табла блокирах опонента си. Днес, както си седя на маса и чакам врага, видях, че сяда някой, но докато се усетя кой е, тя играта започна. На масата ми седна този същия блокиран от мен потребител. Отупах го, но не го искам на масата си. Та въпросът ми е - какво прави при мен, след като е блокиран? Не съм го блокирала, за да не комуникира с мен, а за да не ми се мярка насреща.

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш
  Всички категории: 22 Теми: 800 Мнения: 21055
Премахни рекламата